Eva Holubová při živém rozhovoru znemožnila svého zetě. Řekla o něm, že je blboučkej. Lidi její slova rozohnila

Herečka Eva Holubová je od roku 2009 vdaná za Miroslava Zdeňka, se kterým má dvě děti – Karolínu a Adama. Holubová byla zastižena na Mezinárodním filmovém festivalu právě se svou dcerou Karolínou a jejím partnerem Matějem. Rozhovor, který poskytla spolu s rodinou, se jí úplně vymknul z rukou.

Deník Blesk využil situace a zapředl s herečkou a jejím doprovodem rozhovor, který však pro Holubovou nedopadl nejlépe. Dá se říct, že někteří fanoušci s podivem zírali na to, co z herečky padá za perly a jakým způsobem svého zetě znemožnila. Zde si můžete udělat obrázek.

Dcera Kateřina se svěřila, že je pro ni těžké vysvětlovat, kdo je její maminka, protože se s Holubovou na veřejnosti příliš neukazuje. Není tedy podivu, že se společně shodli na tom, že Kateřinin partner je často považován za Adama, syna Evy Holubové. Adam se totiž striktně drží mimo hledáček média a dokonce není k dispozici na internetu ani jeho aktuální fotografie.

„Občas to zaměňují, ale není to tak samozřejmě,“ nechal se slyšet zeť, který zažertoval, že si ho pletou s milencem Evy Holubové.

„Ne, co to meleš? Nezaměňují partnerství, zaměňují, že jsi můj syn. On je blboučkej. Víš, co to znamená kluk? Můj kluk?“ Zmatečný rozhovor by nebyl takový problém, ale divákům se hodně znelíbil přístup Evy Holubové.

Ti, kteří se doposud zajímali pouze o hereckou kariéru známé Holubové nebo četli na Instagramu silné texty, které herečka občas zveřejňuje, byli překvapeni nejvíce. Zaprvé se obvykle veřejně svými dětmi a jejich partnery Holubová nechlubí a zadruhé, zatímco na Instagramu píše velmi citlivě a přemýšlivě, tak v rozhovoru tak vůbec nezněla a bylo vidět, že je situací zakončená nejen ona, ale i její doprovod. Není divu, že reakce na sociálních sítích sebe nenechaly dlouho čekat a diváci v rozčarování jen vrtěli hlavami.

Trochu nepříjemně mě překvapila.

Paní Holubová úplně neopodstatněně znemožnila toho chlapce.

Smutné a nedůstojné. Že jsem si to pouštěla.

Zprotivila se mi, podlejzačka.

To zase mluvila z chlastu. Ona chlastat nepřestane.

Vypadá to, že lidé z rozhovoru vnímají, že Eva Holubová byla v náladě. To, že měla problémy s alkoholem, není žádným tajemstvím a nyní, když si trochu dá, už se hned rojí spekulace, jestli náhodou není opilá a nespadla do těch samých problémů. Doufejme tedy, že Holubová po shlédnutí nepovedeného rozhovoru, a především komentářů skutečně nezačne zase ve velkém pít, protože tohle se jí opravdu nepovedlo.

Zdroj: redakce, autorský text, Facebook, Instagram, Blesk