Lambora se o údajné přítelkyni vyjadřuje jako o kolegyni. Ta se nedávno rozešla s Vojtěchem Vodochodským

Že by se v českém rybníčku začal rýsovat další milostný trojúhelník? Tentokrát by se ale mělo jednat o trio Lambora, Rychlíková a Bezděková. Jak to ale ve skutečnosti je?

Mladou herečku Sáru Rychlíkovou mohou diváci Primy v současné době vídat v seriálu Dobré zprávy. Už dříve si ale střihla malou roličku v Slunečné, kde měl jednu z hlavních rolí i Marek Lambora, uvádí magazín NašeHvězdy. K seznámení dvojice došlo už tam a to v době, kdy byl Lambora ještě s Andreou Bezděkovou, se kterou má i po rozchodu velice dobré vztahy.

Šušká se ale, že se Rychlíková rozešla se svým seriálovým kolegou Vojtěchem Vodochodským, který měl údajně dostat kopačky právě kvůli Lamborovi. Sympatická herečka se s Markem navíc začala objevovat na společenských akcích a sdílet společné fotografie. Zvláštní ale je, že Marek se o Sáře pořád zmiňuje jen jako o kolegyni. Že by snad dvojice byla nakonec jen dobrými přáteli?

Ať už je to jakkoliv, je více než jisté, že na divadelních prknech jim to spolu klape bravurně. Co je ale jisté je to, že Vodochodský v současné době chodí s Marií Danči, finalistkou soutěže krásy Česká Miss Essens 2022, píše web ČeskoŽivě.

Vodochodského teď ale navíc trápí ještě něco jiného. Nechal se totiž slyšet, že zvažuje testy DNA a to kvůli tomu, že není podobný svému otci. Zatímco je Vojtěch vysoký modrooký blonďák, jeho otec je menší a má hnědé oči i vlasy.

 „Testy DNA jsme zatím nedělali. Ale táta mi každé Vánoce vyhrožuje, že mi je dá pod stromeček a poletím z baráku,“ dodal s humorem mladý herec.

Zdroj: nasehvezdy.cz, ceskozive.cz, Instagram