Stěžuje si a nedívá se na cestu. Jaromír Soukup dostal pořádnou sodu od fanoušků, protože svou jízdou ohrožuje ostatní řidiče

Není to poprvé a zřejmě ani naposledy, co Jaromír Soukup natáčí svá videa za volantem. Už mnoho lidí si všimlo, že pak dostatečně nevěnuje pozornost řízení a ohrožuje tak ostatní řidiče. I jeho nejnovější stěžování se týkalo dopravní policie, a to kvůli nařknutí, že řídí pod vlivem návykových látek. Ovšem více než jeho stěžování mnohé zarazil fakt, že se pomalu nedívá na cestu.

Vypadá to, že nejvíce myšlenek chce Jaromír Soukup předat právě ve chvíli, kdy se na cestě domů nudí. Proto připne telefon na přístrojovou desku, zapne nahrávání a hovoří o tom, jaké bezpráví se děje. Své příspěvky zveřejňuje na Instagramu. Ač mohou být jeho názory poutavé a někteří s nimi souhlasí, lidé si začali všímat, že právě samotný řidič se pak méně a méně věnuje právě řízení.

Kdybyste se raději věnoval řízení a nevykládal báchorky. Osobně bych všem blbcům, co natáčí při řízení odebral řidičské oprávnění.

To musíte opravdu natáčet při řízení auta? Má to snad být nějakým vzorem i pro lidi? Jak by to asi na silnicích vypadalo, kdybychom se všichni při řízení natáčeli?

Potkala vás karma, ale to, že se musíte vykecávat zrovna v autě a natáčet se. Jednu ruku na volantu a oči do kamery, to snad není normální. Znova skončíte ve vazbě, až takhle někoho přejete, protože nečumíte na cestu.

Zkuste raději sledovat vozovku. Vás bych chtěl potkat na silnici.

Lidé už mají možná dost sdílení Soukupových názorů a jde jim hlavně o to, aby nikdo nepřišel k úhoně. Jak je vidno z komentářů, mnozí si všimli, že Jaromír Soukup řízení vozidla pozornost příliš nevěnuje. Není to ten nejpodstatnější prvek, když sedíte za volantem? Být ve střehu a dokázat reagovat i v nenadálé situaci? Což ale majitel Barrandova nemůže, když je zaměřený na to, co chce fanouškům předat a ke všemu se dokonce občas i zadívá do kamery. To diváky nejspíš děsí nejvíce. Na videu je skutečně znát, že se řízení nevěnuje plně, a ačkoliv je ve svých letech už jistě ostřílený řidič, každý by se měl plně věnovat řízení. Snadno by tak mohl zničit lidský život, cizí nebo ten svůj. Doufejme, že k takovému neštěstí nikdy nedojde.

Co si o natáčení videí během řízení auta myslíte vy? Je v pořádku, že to Jaromír Soukup dělá?

Zdroj: Instagram, autorský text