76letá hvězda Kroku za krokem stárne s grácií: Suzanne Somers se rozhodla odtajnit svůj sexuální život

Hlavní hrdinka světově oblíbeného seriálu Krok za krokem ví, jak vyvolat opravdu bouřlivou diskuzi. 76letá Suzanne Somers otevřeně promluvila o intimním životě se svým o ​​10 let starším manželem Alanem Hamelem, s kterým je šťastně vdaná už více než 55 let. A nestyděla se zajít do těch nejintimnějších detailů.

Herečka Suzanne Somers se před nedávnou dobou objevila na titulní straně magazínu First For Women. Magazínu navíc poskytla exkluzivní rozhovor, ve kterém uvedla, že svému 86letému manželovi poskytuje vše, co potřebuje. Řekla, že si neustále skládají komplimenty a v tom je tajemství jejich úspěšného vztahu, píše web Daily Mail.

„Vzájemně se chválíme a rozmazlujeme,“ řekla hvězda seriálu Krok za krokem, která dále dodala další pikantnosti: „Jde o to, abychom se navzájem ctili a respektovali a dali partnerovi to, co potřebuje. On začíná můj den v romantickém rozpoložení a pak už se jen společně snažíme, aby to tak zůstalo. Každé ráno mi uvaří kávu a přinese mi ji do postele.“

Herečka se dále rozhodla pro opravdu upřímné odhalení svého intimního života. Poukázala na to, že má se svým manželem sex i třikrát denně. V roce 2021 se navíc v podcastu The Blast svěřila, že kvůli doplňujícím hormonům, které oba berou, mají opravdu bohatý sexuální život. „V této fázi života si většina lidí myslí, že je to, víte, za zenitem, ale kolik je právě hodin, poledne? Dneska jsem s ním měla sex zatím třikrát. Je třeba půl páté ráno a on se najednou zjeví”, překvapila herečka ve svém rozhovoru .

Herečka si kromě štěstí v životě sáhla i na samotné dno. V padesáti letech jí byla diagnostikována rakovina prsu, což ji přimělo změnit svůj život od základu. „Musím říct, že od té doby, co jsem začala žít zdravě, jsem si život nikdy neužívala víc,“ svěřila se pro magazín First For Women a dodala: „Líbí se mi, jak dnes vypadám. Líbí se mi, jak se cítím. Mám ráda svou energii. Mám nadhled a mohu vám říct, že stárnutí může být tak neuvěřitelné, pokud víte, jak k němu přistupovat.”

Zdroje: Daily Mail, First For Women, The Blast