50 let spolu: Ondřej Hejma promluvil o vztahu s osudovou manželkou. Kdyby emigroval, propásl by ji

Český zpěvák ze skupiny Žlutej pes Ondřej Hejma je se svou manželkou Vladimírou 50 let. O tom, proč jim vztah vydržel a jaké na to mají kouzlo, se více otevřel na jedné z akcí. Pochopitelně ale ne vždy bylo vše růžové.

V České republice patří manželé Hejmovi k těm nejstabilnějším párům. Mediálně se o nich moc nemluví a pečlivě si své soukromí střeží, což jim nikdo nemůže mít za zlé. Partneři se potkali na koncertě v Malostranské besedě a bylo to osudové seznámení. Už zůstali spolu.

Jak je tedy možné, že jejich vztah vydržel takovou dobu a stále se milují? „Je to skutečně těžké. Chce to toleranci, otužilost, otrlost. Nebudu spekulovat, jestli jsou ve hře i city jako láska. Ale jo, trošku to tam musí být. Nepodělávat se z toho, ale musí tam být, bez toho nejde,“ reagoval Ondřej v rozhovoru pro web Supercz.

Kdyby emigroval, manželku by nejspíš nepoznal

Mnozí umělci v 80. letech emigrovali za lepším, nicméně jak sám muzikant tvrdí, zůstal nohama na zemi. I toto rozhodnutí stálo za tím, že potkal svou nynější manželku. „Nepodlehl jsem té iluzi, že půjdu tam a tam, a najednou bude všechno jinak. To prostě není pravda. To mě asi svým způsobem udrželo doma. A pak přišla Vladimíra,“ řekl pro Rozhlas.cz.

Dokonce se umělec s křehkým srdcem přiznal, že na důkaz lásky své manželce složil i zamilovanou píseň.

Lásku si oba neustále dokazují a je vidět, že spolu ustojí cokoliv. Že je zpěvák ale i dobrodruh, který občas cestuje za poznáním, ale ne vždy se to podaří, se můžete dočíst zde. Z tohoto zážitku se dlouho vzpamatovával a manželka mu určitě byla, jako obyčejně, oporou.

Zdroj: Super.cz, Rozhlas.cz, Vipshow.cz, redakce