Půvabná tanečnice a Survivorka, Johanka Fabišíková, objevila kouzlo ateliérů Ulice. Herectví ji zaujalo

Johanka Fabišíková, krásná blondýnka, která se proslavila v reality show Survivor, nedávno přijala nabídku účinkovat v seriálu Ulice. Tato nabídka na menší roli přišla krátce po jejím návratu z ostrova a Johanka ji s nadšením přijala. Jak prozradila, seriál moc dobře zná, jelikož strávila v Česku téměř čtyři roky.

Johanka považuje za velkou čest stát po boku takových hvězd, jako jsou Ilona Svobodová a Aneta Krejčíková. „Byla to pro mě velká čest stát na place, být jen na chvíli, s hvězdami Ulice,“ řekla pro Vipshow Fabišíková. „Ateliéry Ulice mají v sobě spoustu kouzel a člověk by ani neřekl, jak tam všechno funguje. Celé natáčení bylo pro mě skvělým zážitkem.“ dodala bývalá trosečnice.

Přestože šlo o menší roli zákaznice, Johanka byla z celého procesu nadšená. Příprava v maskérně byla plná smíchu a podpory, především od dívek, které fandily Johance v Trosečníkovi. Fabišíková, která je také půvabnou tanečnicí, přiznala, že i když šlo o její herecký debut, herectví ji zaujalo. Pokud by měla příležitost hrát v dalších projektech, ráda by se zúčastnila. „Samozřejmě, pokud přijde další nabídka, ráda se zúčastním,“ uzavřela Johanka.

Zdroj: autorský článek