Herečka ze seriálu Ulice Eva Hacurová sklidila obdiv za své odhalené tělo

Herečka, jež ztvárnila v seriálu Ulice partnerku Bedřicha, Alici, se ze seriálu postupně vytratila. Důvodem byla mateřská dovolená. V dubnu se jí narodila dcera Lada.

V cyklu komedií České televize „Jak si nepodělat život“ zaujala diváky v roli sympatické učitelky při těle, která kvůli tomu čelí výsměchu jednoho ze svých žáků, což nehodlá tolerovat. Aby se vyrovnala se svým komplexem, zvedla si sebevědomí a přijala své tělo, ve volném čase se pokouší prosadit jako taneční burleska, píše web Česká televize. Právě kvůli své postavě to ovšem nemá snadné, ale nenechá se odradit a nakonec to dotáhne až do populární televizní talkshow, kde divákům názorně předvádí svoji novou profesi.

Scény, kdy se musela v erotickém spodním prádle téměř celá obnažit, pro ni jistě nebyly snadné, tím spíše, že ji kamera zabírala zblízka. „Samozřejmě, že to je šílené vystoupení z komfortní zóny a musela jsem zvážit všechna pro a proti a představit si všechny debaty, které pod tím filmem budou, protože si myslím, že dneska je ideál ženského těla někde jinde, než je moje,“ svěřila se herečka podle TVguru.

Její výkon sklidil velký úspěch u nás i v zahraničí. Reakce diváků byly pozitivní. „Psala mi spousta diváků, že je skvělé, jak jsem šla s kůži na trh,“ pochlubila se Eva.

zdroj: tvguru.cz, Instagram, českátelevize