Zlata Adamovská má klíč ke spokojenému životu. S Vánocemi si hlavu neláme

Zlata Adamovská patří mezi ženy, které navzdory svému věku nepřestávají sršet životní energií. Sympatická umělkyně si i nadále zachovává vysoké pracovní nasazení, které by možná dalo zabrat i nejednomu člověku mladšího ročníku.

Ačkoli většina z nás je v plném proudu příprav na přicházející svátky, herečka nemá na tyto věci ani pomyšlení. Popsala, jak momentálně její život probíhá: „Mám teď skutečně opravdu hodně práce. Každý den natáčím a večer ještě mám představení. Na Vánoce zatím nemám ani pomyšlení, připravovat se začnu teprve příští týden. Dřív to opravdu nemám šanci stihnout.“

 Skvěle se jí daří také v osobním životě, kde je již devět let šťastná po boku manžela Petra Štěpánka (74). S ním se sice zná již od mládí, ale cestu si k sobě jako partneři našli až později.

Na otázku, v čem spočívá klíč k aktivnímu spokojenému životu, uvedla: „Užívám si života. Být spokojený s lidmi, které máte kolem sebe, je dokonalý recept. Spokojenost v práci, v rodině, mít nějaký režim, to je klíč,“ vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz

Herečku nesmírně překvapil manžel Petr Štěpánek tím, že i když by nemusel přijmout její děti a vnoučata za vlastní, udělal to naprosto přirozeně, a dokonce na něj práskla, že se v dědečkovství našel. 

Zdroj: ŽivotvČesku.cz Expres.cz