Václav Neckář (79) vystoupil poprvé po operaci. Neměl skoro žádnou energii a texty četl z papíru

Minulý rok na podzim musel zpěvák Václav Neckář (79) nastoupit do nemocnice na operaci prostaty, jak napsal deník Aha!. Díky tomu byly zrušeny jeho plánované koncerty, které postupně svým fanouškům vynahrazuje. Jenže na Neckářovi je znát, že má co dělat, aby svá vystoupení zvládnul. Texty slavných hitů navíc čte z papíru…

Jako jedna z hvězd na Česko-Slovenském plese vystoupil právě Václav Neckář. Zazpíval si s ním celý sál, protože legendární hity znají nazpaměť různé generace.

„Na tomto plese vystupujeme poprvé, ale v Obecním domě jsem už několikrát zpíval a poprvé to bylo v roce 1966. Dnes určitě tančit nebudu,“ svěřil se zpěvák Blesku s tím, že tanec v plánu nebyl.

„Bratr má ve svém repertoáry písničku Doktor Dam Di Dam, kde je v textu – tam kde se tančí, je můj operační sál. Tak tu určitě zazpíváme, nebude chybět Ša-la-la-la-li a další známé písničky,“ kýval i Neckářův bratr Jan (74), jak rovněž uvedl Blesk.

Písně pak skutečně Neckář odzpíval, ale velmi slabým hlasem a celkem bez energie, texty navíc četl z papíru. Na zpěvákovi tak ještě zanechaly zdravotní problémy následky. Doufejme, že se mu vrátí příval energie, který jeho posluchači tolik zbožňují.

Zdroj: Blesk, Instagram, Aha!