Dráždivé focení Terezy Maxové

Modelka se ve svých 51 letech pochlubila na svém Instagramu, jak probíhalo focení pro časopis Elle. A video z focení je opravdu pastvou pro oči. Modelka taky pro časopis přiznala, že má vlastní meditační jurtu.

Tereza Maxová se narodila 31. 8. 1971 v Pardubicích. V roce 1975 se s rodinou přestěhovala do Ústí nad Labem, kde v roce 1985 ukončila základní školu se sportovně-atletickým zaměřením. S vidinou cestování a nových zkušeností se v sedmnácti letech zúčastnila konkurzu francouzské modelingové agentury Madison. Její profesionální kariéra začala v roce 1989, kdy krátce po Sametové revoluci odjela do Paříže.

V roce 2016 se provdala za tureckého podnikatele Buraka Oymena, s nímž má dceru Mínu (nar. v červnu 2009) a syna Aidena (nar. v září 2011). S rodinou žije v Praze, druhý domov má v tureckém letovisku Kaplankaya poblíž Bodrumu, kde bydlí manželova rodina.

V roce 2018 získala Tereza ocenění za přínos ochraně dětí na mezinárodní konferenci. V květnu 2022 Česká pošta vydala výroční sadu známek s portrétem Terezy Maxové, připomínající 25 let charitativní činnosti Nadace Terezy Maxové a její patronky. Autorkou výtvarného zpracování známky je designérka Zuzana Lednická, která využila 25 kresbiček dětí z dětských domovů.

Tereza Maxová zraje jako víno a velmi jí to sluší. Její věk by jí hádal málokdo. Posuďte sami.

Zdroj: Wikimedia, Instagram