Zvrat kolem smrti Čechmánka (†52): Skon 4 dny před nejtěžším dnem! Bál se, co přijde?

Sportovní svět truchlí. Minulý týden zemřel bývalý český hokejový brankář Roman Čechmánek (†52). Příčinou jeho skonu měla být srdeční příhoda. Hvězdu doma objevil syn Roman.

Bývalý hokejový brankář neměl na růžích ustláno, sám se dlouhodobě setkával s finančními problémy, které ho už jednou před soud dostaly. Podle nejnovějších informací měl Čechmánek zemřít jen čtyři dny před soudem s bývalou manželkou Dagmar o majetek, píše Expres.cz.

Sportovce prý tento týden čekal soud s exmanželkou, která po něm požadovala část majetku. Když Čechmánek založil vlastní pivovar, dostal se do dluhů, které se mu už nedařilo splatit. Dagmar se měla domáhat majetku ze společného kapitálu. Bývalý brankář prý plánoval majetek zpeněžit a tím zřejmě splatit své dluhy. To se ale Dagmar údajně nelíbilo, a už osm let bojuje o majetkové vypořádání. Jenže čtyři dny před osudným soudem Čechmánek zemřel.

Čechmánek si měl den před svou smrtí stěžovat na to, že mu není dobře. Po jeho úmrtí byla namířena pitva. Podle informací Blesku mělo být příčinou úmrtí srdeční příhoda. Sportovec měl s exmanželkou tři děti, syny Romana a Jakuba a dceru Kateřinu.