Zuzana Belohorcová: Manžel mě do zkrášlovacích zákroků nikdy nenutil!

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (46) vypadá na svůj věk úchvatně. A není se také čemu divit! Pyšní se několika estetickými úpravami a netají se jimi. Dokonce prozradila, jak na to nahlíží její manžel, informuje deník iDnes.


Zuzana i pár let po čtyřicítce vypadá naprosto perfektně, netají se tím, že si dopřává různé estetické zákroky. A během dvoutýdenní dovolené na Slovensku dokonce stihla rovnou tři! Díky tomu, že své tělo dlouhá léta vystavuje slunci, potřebovala ošetření kůže. Odstranění pigmentových skvrn byl ovšem jen začátek, dále si nechala již tradičně upravit tvář pomocí botoxu. „Vždy, když se zastavím v Bratislavě, nevynechám návštěvu kliniky, kde mi paní doktorka dopíchne, kde je potřeba. Po mojí milované mamince jsem zdědila takzvané kuřácké vrásky v oblasti nad horním rtem. Takže když se dá, proč tomu nepomoci,“ svěřila se fanouškům na sociálních sítích. 

Milovnice zkrášlujících zákroků

Botox nebyl to jediné, co dopřála svému obličeji. Podstoupila i úpravu a doplnění vytetovaného obočí, píše deník Šíp. V minulosti si Zuzana nechala v České republice zvětšit prsa, počkala ovšem až po narození obou dětí Salmy a Nevia. Půvabná moderátorka má za sebou už i operaci očních víček.

Avšak všechny zákroky jsou dle jejích slov pouze z její hlavy, manžel Vlastimil Hájek ji nikdy do ničeho netlačil. „Vlasta mě nikdy do operace tohoto druhu nenutil. Je to jen mé rozhodnutí, ve kterém mě podpořil,“ dodala pro iDNES.

Zdroj: iDNES, Šíp