Zpěvák Sam Smith pohoršil fanoušky svým videoklipem k nové písni

Ve videoklipu k nové skladbě tančí Sam Smith jen lehce oděn. V korzetu, s nálepkami na bradavkách a do úst mu stříká voda. Mnohé fanoušky tento klip pohoršil, jiní zpěváka naopak chválí, že přijal svou sexualitu, píše web Daily Mirror.

Nový videoklip Sama Smitha k jeho skladbě I’m Not Here To Make Friends vyvolal na internetu zuřivou debatu mezi zpěvákovými fanoušky. Zatímco někteří si stěžovali, že klip je až moc přehnaný a sprostý, jiní tvrdili, že zpěvák je autentický a konečně plně přijímá svou sexualitu.

Kritici požadovali, aby byl tento klip věkově omezen. Trvali na tom, že videoklip už se moc blíží pornografii a pro mládež tak není vhodné se na něho dívat. Samovi fanoušci však trvají na tom, že video je inspirující a motivující pro lidi, kteří mají problém se svou sexualitou.

Video se odehrává na zámku a začíná tím, že Sam vystupuje ze zlaté helikoptéry v obrovských růžových šatech s volánky. V další části videa se objevuje zpěvák poklepávající na zadek svým tanečníkům, na kterého zároveň vystřikuje voda z fontány a v dalších scénách jsou tanečníci na posteli pouze ve spodním prádle.

Mezi fanoušky také vznikly otázky, zda by kritici měli s videoklipem problém, kdyby ho natočila například Madonna nebo Lady Gaga. Celkový styl videoklipu se totiž velice podobá videoklipům, které tyto zpěvačky natáčí.

Zdroj: dailymail.co.uk, mirror.co.uk