Zpěvačka Ciara provokovala na večírku v nahých šatech. Kvůli haterům se poté zabalila do prostěradla

Americká R&B zpěvačka zareagovala na kritiku ohledně nahých šatů, které vynesla na oscarový večírek časopisu Vanity Fair.


Zpěvačka Ciara ráda vystavuje na odiv své přednosti. Na nedávný večírek zvolila velmi průsvitné třpytivé šaty síťovaného vzoru. Jelikož šaty odhalovaly téměř vše, prostoru pro představivost příliš nezbylo. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat a objevilo se velké množství i nenávistných reakcí. Někteří lidé nemohli překousnout, že tak úsporný model zvolila žena, která je zároveň manželkou a matkou tří dětí. „Takový model nech svobodným a žíznivým buchtám,“ zní jeden z názorů. Z dalších komentářů plyne, že Ciaře ten večer chyběla jak látka na šatech, tak i sebeúcta.

Jak informuje magazín Page Six, na negativní komentáře se Ciara rozhodla zareagovat po svém. Nasadila si tmavé sluneční brýle, zahalila se do prostěradla, zvěčnila se a přidala ironický popisek „Jak se příští rok vytáhnu na Vanity Fair.“

Nutno podotknout, že Ciara ten večer nebyla zdaleka jedinou ženou, která byla spoře oděna. Oblečená a zároveň nahá byla i modelka a herečka Emily Ratajkowski či modelka Alessandra Ambrosio. Většina kritiky se přesto zaměřila na Ciařiny sexy šaty. A právě tato „selektivní kritika“ zpěvačce poměrně hnula žlučí.

Příspěvek s prostěradlem vybudil k akci fanoušky Ciary, kteří zpěvačce vyjádřili podporu a její vzhled v síťovaných šatech pochválili. Nicméně ani s prostěradlem nevypadala špatně.

Zdroje: Page Six, Entertainment Tonight, Twitter