Zpěvačka Bára Basiková otevřeně: Bylo ji líto, že neměla další dítě, parťáka k synovi

Zpěvačka Bára Basiková miluje nejen svou profesi, ale také se nikterak netají láskou k těm nejmenším. Zpěvačka vždy děti stavěla na první místo a byla by schopna jim vše obětovat. Což potvrzuje i fakt, že si během pandemie našla práci v dětském domově.

Zpěvačka Bára Basiková je trojnásobnou maminkou a kdyby mohla, za své potomky by dýchala. Když Bára Basiková otěhotněla poprvé, čekal ji šok. Z prvorodičky se totiž po devíti měsících stala dvojnásobná maminka, jelikož přivedla na svět hned dvě děti – holčičky. Bára Basiková poskytla před dvěmi lety rozhovor pro magazín Marianne, kde se svěřila s tehdejšími pocity. „Mít dvojčata bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat! Všechno se dělalo stejně, akorát dvakrát,“ řekla zpěvačka a dodala, že v tu chvíli šla její kariéra stranou.

Třetí a poslední potomek Theodor

Ve svých šestačtyřiceti letech Basiková porodila svého třetího a posledního potomka, byl jím syn Theodor. Zpěvačka prozradila, v čem bylo druhé těhotenství a následná péče o syna jiná, než před lety s holčičkami. „Dnes je s miminkem všechno jednodušší, péče, cestování i nakupování,“ svěřila se Basiková v rozhovoru s tím, že největší rozdíl ovšem shledává v pohlaví, jelikož předtím vychovávala jen dvě dcerky.

Promluvila o dalším dítěti

Podle informací webu Zitrek se Bára Basiková nechala slyšet, že by si moc přála ještě jedno miminko, kdyby to bylo alespoň trochu možné. „Je mi líto, že po synovi jsme neměli další dítě, protože by Theodor vyrůstal s parťákem,“ posteskla si s tím, že by její život byl víc naplněný. To však ale neznamená, že by Bára Basiková strádala. Svou rodinu nadevše miluje a pro své děti by udělala cokoli na světě a nejen pro ně.

Práce s dětmi ji naplňovala

Během pandemie, kdy nemohla vykonávat svou profesi, se Bára Basiková nadšeně vrhla do práce v dětském domově, která ji dělala obrovskou radost. Problém nastával tehdy, kdy měla dle deníku Šíp tendence vzít si nějaké dítě domů, což zavrhla dříve, než to stihla zrealizovat. Bára Basiková se bála, že by si tímto k dítěti mohla vytvořit pevné citové pouto a bylo by pro ni pak bolestivé se s ním rozloučit.

Ráda pomáhá lidem

Dětský domov však nebyl jedinou záslužnou prací, kterou talentovaná zpěvačka vykonávala, pracovala totiž i v domově důchodců a měla v plánu zkusit i kojenecký ústav. Na to však dle jejích slov nemá potřebnou kvalifikaci.

Zdroj: Marianne, zitrek.cz, Šíp, Redakce