Zklamaná Nováková: Nejdřív pozvánka do Tváře, pak ignorace

Sandru Novákovou (40) sice většina z nás zná jako talentovanou herečku, ona však také velmi ráda zpívá. Nedávno křtila CD kapely Circus Brothers, jejíž členové jsou hereččinými přáteli.

Na křtu si také prozpěvovala některé z jejich písní, a jak se přiznala, zpívá si je také doma se synem Mikulášem, který je údajně hudebně nadaný.

V souvislosti s tím Nováková prozradila, že byla dokonce pozvaná do show Tvoje tvář má známý hlas, v níž se slavné osobnosti převlékají za známé interprety a zpívají jejich písničky. Nováková se tedy rozhodla dostavit na konkurz této show, avšak poté se jí už údajně neozvali.

„Nerada bych ty lidi týrala svým zpěvem,“ dělala si ze sebe herečka legraci. „Pozvali mě na konkurz, zazpívala jsem tam a pak už se neozvali. Asi jim to stačilo a řekli si, že já nejsem ta pravá,“ upřesnila Nováková pro Expres.

Nováková to však bere s humorem. O práci sama nemá nouzi a zejména od doby, co tvoří pár s režisérem Vojtěchem Moravcem, se jí nabídky na role jen hrnou. „Když vás nikdo do celovečerního filmu neobsadí, musíte si tu příležitost vytvořit sami,“ sdělila se smíchem pro server Naše hvězdy.

Zdroj: Expres, nasehvezdy.cz