Zkažené Vánoce Jaromíra Noska: Kvůli ztraceným klíčům se nedostal k tomu nejdůležitějšímu

Bizarní Vánoce si užil herec Jaromír Nosek se svou partnerkou. Kvůli ztraceným klíčům se nemohli dostat k podstatné vánoční věci.

Jaromír chodí 5 let s přítelkyní Zuzanou, která byla i dřív jeho fanynka. Seznámil se s ní tak, že se s ním chtěla po divadelním představení vyfotit, jak napsal iDnes.

A právě s ní si herec nemohl užít klid a pohodu, i když by odpočinek jistě ocenil. Měl za sebou velmi náročný rok: hrál, režíroval, daboval a jezdil z jednoho koutu republiky na druhý. Jenže ztracené klíče mu to nedopřály.

Místo aby v klidu nazdobil s partnerkou stromeček a těšili se z toho, že nemusí už nic dělat, sháněli alternativu, jak se s danou situací vypořádat. Stromeček totiž měli ve sklepě a od toho ztratili klíče, jak napsal Expres.

„Když ztratíš klíče od sklepa, kde je stromek, dopadne to alespoň takto,“ napsal k fotce, kde si s přítelkyní ozdobili alespoň bonsaj. Tím se asi snažili zachránit své Vánoce.

O tom, jestli se tam vešly všechny dárky, se už nezmínil. Ale je možné, že ano, protože si se Zuzanou rádi nadělují dovolené u moře a voucher by se pod alternativu stromečku určitě vešel.

Zdroj: Expres, iDNES, Instagram