Zhroucení Pavly Tomicové! Po setkání s exmanželem přestala fungovat

Pavlu Tomicovou (60) v březnu skoro nikdo neviděl. Z nenadání zrušila divadelní představení i natáčení seriálu ZOO. Pomoc musela vyhledat na psychiatrii. Důvodem je pokračující rozvod s exmanželem Ondřejem Malým (57).


Bývalí partneři spolu strávili 19 let a z manželství vzešly dvě děti, syn Adam a dcera Anežka. Před Vánoci roku 2021 přišel ale zlom. Ondřej si našel o dvacet let mladší milenku ve své herecké kolegyni Kristýně Kociánové (38) a rozhodl se s ní založit rodinu, psal Blesk. Tomicová nic netušila a byla v šoku. Na veřejnosti se později snažila usmívat a ke skandálu se nevyjadřovat. Změny v osobním životě se projevily na jejím těle, najednou zhubla 36 kilo. „Chvíli jsem nemohla jíst,“ vyjádřila se pro Aha.

Nedávno to vypadalo, že období smutku překonala a své úsměvy už nepředstírala. Podle deníku Aha dokonce upřímně popřála bývalému k otcovství. Osud jí ale nepřál a bolest se vrátila po opětovném shledání. „Někdy kolem Českého Lva, který byl čtvrtého března, se Pavla měla s Ondřejem někde potkat. A i když si myslela, že to nejhorší má za sebou, druhý den po odehrání představení prostě zničehonic přestala fungovat. Ta bolest je tam pořád,“ svěřil se neznámý blízký zdroj webu Extra.

Herečka ránu neunesla, zhroutila se a musela vyhledat lékařskou pomoc. Bolest přešla z psychické až na fyzickou. Své pracovní závazky na tři týdny zrušila. Prima se k záležitosti odmítla vyjádřit. Ještě tuto středu 22.3. došlo ke zrušení představení, ve kterém měla hlavní roli. V nejbližších dnech by se ale měla vrátit do práce. Podle Klicperova divadla a divadla Rokoko by se měla na konci měsíce vrátit na pódium v obou představeních.

Pro Tomicovou se nejedná o první rozvod. Její první manželství skončilo poté, co zjistila, že její manžel je gay. Odhalení ji tak šokovalo, že se v případě druhého rozvodu bála, že se jedná o stejný případ. Domněnka ale nemohla být dál od pravdy. S Kociánovou se hodně sblížili a tak šlo o ránu do zad hned dvojitou. Z poměru vzešlo rovnou i dítě, které přišlo na svět v loňském roce, několik měsíců po manželově odchodu.

Přidáváme se k přátelům s přáním brzkého uzdravení a nastolení duševní pohody.

Zdroj: Blesk, Extra, Aha, iPrima, Extra