Zemřel Aaron Carter (†34): Hvězda devadesátek byla nalezena ve vaně!

Zpěvák, který se proslavil v 90. letech byl nalezen mrtvý ve svých pouhých 34 letech. Aaron Carter, který žil ve svém v domě v Kalifornii, se dle magzínu TMZ v době smrti nacházel ve vaně a spekuluje se o předávkování drogami.

Všichni, kdo dospívali v 90. letech si zřejmě na Aarona pamatují. Popový zpěvák se proslavil jako mladší bratr Nicka Cartera z Backstreet Boys a také svou vlastní tvorbou. Mladičký blonďák vydal své první album už v roce 1997, ve svých devíti letech a kariéra se mu pěkně rozjela.

Když pak jako mladý muž na prahu dospělosti přešel od popu k rapu, namísto turné s bratrem se staly pravidelnými drogové dýchánky. Opakovaně se léčil, avšak úspěch trval vždy jen chvíli. Zpěvák byl navíc tatínkem a před lety přišel také o mladší sestru Leslie, jež zemřela za podivných okolností.

„Naše rodina truchlí a je to čistě rodinná záležitost. Ztráta naší milované sestry, dcery a vnučky Leslie Carterové se nás hluboce dotýká. Požadujeme proto maximální soukromí v této těžké době,“ řekla tehdy rodina ve svém prohlášení, jak uvedl web Today. Aktuálně se čeká, co rodina prozradí o smrti Aarona.

Carter se pravděpodobně utopil, avšak na místo přijeli i detektivové aby začali řešit, zda šlo o náhodu, předávkování nebo trestný čin…

Zdroj: TMZ, Instagram, Today