Vlaďka Erbová se vdala: Tajnou svatbou připravenou na klíč všechny překvapila!

Už nějakou dobu se modelka Vlaďka Erbová (41) objevuje vedle pohledného muže a modela Jozefa Krče. Nejdříve spolu absolvovali festival v Mostě, teď se společně povalují na pohovce. Poslední fotografie hovoří o tom, že se z Vlaďky stala vdaná paní. Vypadá to na tajnou svatbu a Vlaďka září štěstím!

Nedávno Erbová na dovolené oslavila své 41. narozeniny, na první pohled by jí to ale hádal málokdo. Jak píše deník Blesk, kdyby snad přece, má pro závistivce ostrý vzkaz! Dámy, pokud vám je přes čtyřicet a někdo tvrdí, že vám ujíždí vlak, mějte to u pr***e, ještě jsou auta, jachty a letadla,“ doporučila fanynkám. 

Vlaďka zveřejnila na svých sociálních sítích fotografii, která ukazuje na to, že se 9. září stala manželkou svého dosavadního partnera Jozefa Krče. Pochlubila se nádherným místem a všemi blízkými, kteří se na jejich velkém dnu podíleli. Okamžitě se pod příspěvkem začaly hemžit gratulace a všichni Vlaďce přejí především hodně štěstí. Ještě před nedávnou dobou se chlubila zkouškou svatebních šatů, ale tehdy nikdo nevěděl, že je zkouší právě na svůj velký den.

Zdroje: Blesk, Instagram, redakce