Vignerová sdílela první novomanželskou fotografii. Razantní krok udělali kvůli sobě i synovi

V milostném trojúhelníku Petra Kolečka, Anety Vignerové a Denisy Nesvačilové nastal zvrat, který je pro mnohé nejspíše velkým překvapením.

O tom, že si Petr Kolečko během vztahu s Anetou častokrát odskočil k Nesvačilové, se psalo již mnohé. Vignerová poté několikrát dala jasně najevo, že Kolečko všechny své šance na obnovu vztahu promarnil a tak nějak se i automaticky předpokládalo, že jeho novou partnerkou je Nesvačilová.

Alespoň tomu vše nasvědčovalo a jakýmsi manifestem toho, že je jejich vztah oficiální, byl i slavnostní galavečer Českého lva. Na něm se Kolečko s Nesvačilovou promenádovali bok po boku a pózovali jako pár. Nesvačilová si svého partnera předem i označkovala – nešťastnou náhodou ho prý pořezala, když šermovala nožem u myčky. Alespoň to tvrdil Kolečko Blesku, když do objektivů fotografů svítil bílý obvaz na jeho zraněné ruce. Nutno říci, že kreativního scénáristu v sobě Kolečko prostě nezapře.

Kolečkova zraněná ruka se nyní objevila na Instagramu Anety Vignerové. Modelka sdílela první novomanželskou fotografii, na které jsou vidět ruce obou zúčastněných, s prstýnky a svatební kyticí. Soudě dle komentářů, nejednomu komentujícímu vyrazil tento čin dech.

Někteří nechápou, co je na scénáristovi tak okouzlujícího, že se o něj perou dvě ženy. Další zase poukazují na ironii, kdy je na svatební fotografii zvěčněné i zranění od milenky. Jiní jednoduše tvrdí, že sňatek byl uzavřen čistě z pragmatických důvodů, tedy kvůli společnému dítěti, synovi Jiříčkovi.

Vignerová k příspěvku mimo jiné napsala: „Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného.“

Zajímavé je, že svatba prý měla proběhnout pouze pár dní po Českém lvu. Zdá se tak, že z milostného trojúhelníku se minimálně jeden ze zúčastněných dostává do tragické role.

Zdroje: Blesk, Instagram, autorský text