Velká proměna Daniela Craiga: Z drsného agenta 007 se stal svůdný tanečník!

V nové dvouminutové reklamě Daniel Craig předvádí své dokonalé oblečení, výtečné taneční pohyby a herecké nadání. Jedním z jeho oblíbených kostýmů je v tu chvíli bílý smoking podobný kostýmu, který nosil jako James Bond. Kampaň je ve stylu krátkého filmu, který režíroval oscarový režisér Taika Waititi.

Právě tomuto režisérovi se povedlo dostat z Craiga něco, co se pravděpodobně nikomu jinému před ním nepodařilo. Crage díky této příležitosti předvedl naprosto skvostný tanec Jamese Bonda!

James Bond to umí rozjet i bez pistole. V reklamě na vodku Belvedere, která měla premiéru minulý týden a trvá více než dvě minuty, se Craig mění z velice záhadného drsňáka, na šviháckého, okouzlujícího a dokonce velmi svůdného tanečníka. Reklama začíná scénou, kdy Daniel Craig v bílém obleku stojí na mostě, zády ke kameře a zamyšleně hledí do dáli.

Scéna by mohla být přímo jako z filmu o agentovi 007. Ale pak se to zvrtne trochu nečekaně. Po rychlé změně kostýmu se čtyřiapadesátiletý Craig zbaví role tajného agenta a uvolní se jako taneční diva, která se na ulici a pak v hotelu za doprovodu Rity Ory a Giggse vrtí, přetřásá a velmi svižně pohybuje. To jak Crage kroutí svými boky by mohlo fascinovat nejednu ženu. Následně se napije se a pokračuje v tanci.

Kampaň byla zveřejněna jen krátce poté, co Daniel Craig získal svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. ,,Nikdy jsem si nemyslel, že to řeknu, ale je mi velkou ctí, že po mně šlape celý Hollywood,“ žertoval sexy představitel Jamese Bonda. ,,Pokud se štěstí měří dobrou společností, pak jsem na tomto chodníku obklopen všemi těmito legendami a jsem velmi, velmi, velmi šťastný člověk,“ dodal v rozhovoru pro Variety.

Zdroje: Youtube, Variety, Redakce – Autorský text