Vejmělková a Habera prý nebyli milenci jen ve filmu: Užívali si divoký románek navzdory svým partnerům! Jsou to spekulace?

Film Fontána pro Zuzanu 2 se pro Evu Vejmělkovou stal v mnohém osudovým. Pomohl ji vyšvihnout se v kariéře, ale zapůsobil i na hereččin milostný život. Ačkoliv tehdy žila s režisérem snímku Dušanem Rapošem, měla mít divoký románek s Paľem Haberou!

V průběhu natáčení filmu si nejeden člen štábu povšiml, že to mezi Haberou a krásnou Vejmělkovou jiskří více, než by mělo. Prý se milostným scénám oddávali mnohem déle, než bylo ve scénáři! Ani jejich pohledy nebyly zrovna nevinné…

Co před kamerami začalo, to vyvrcholilo v hotelovém pokoji. Herečtí milenci se prý měli sejít, což by samo o sobě nebylo tak zarážející. Vejmělková však tehdy žila s Dušanem Rapošem a Habera taky nebyl úplně volný. Podle Aha! prý situace vyeskalovala natolik, že je načapal Rapoš přímo v akci! Rojící se skandál se podařilo ututlat. Ačkoliv prý Vejmělková chtěla ve vztahu s Haberou pokračovat, love story skončila. Rapoš ji vzal na milost a o pár let později si pořídili děti. Habera se zase brzy seznámil s Danielou Peštovou, s níž žije dodnes.

Nicméně spekulace dvojici provází i po letech. „Bylo to těžké, když moje děti šly do školy a spolužáci na ně křičeli, tvoje maminka spala s Haberou. To mě tehdy velmi naštvalo. Podnikli jsme kroky, abychom se soudili, ale bylo to nakonec zbytečné. Jsou to nesmysly, kterých někdy vychází hodně. A je to pak těžké uvést na správnou míru,“ vyjádřila se před lety Vejmělková podle webu 1pluska.sk.

Jaká byla skutečnost, to se asi nedozvíme. Svědci však vědí své…

Zdroje: Aha!, 1pluska.sk