Utajovaný syn Petra Sepéšiho (†25): S Bartošovou se nesetkal, možná by v tom byla nenávist

Když se zpěvačka Iveta Bartošová (†48) setkala s Petrem Sepéšim (†25) a nazpívala s ním duet, vypadalo to na pravou lásku. Bartošová byla do mladého zpěváka skutečně velmi zamilovaná. Ukázalo se však, že se Sepéši stýkal ještě s jinou ženou, která s ním dokonce čekala dítě.

Toho se však už talentovaný zpěvák nikdy nedočkal. Syn se totiž narodil až osm měsíců po zpěvákově tragické smrti. Prodavačka Marie, s níž se Sepéši měl setkat v jednom z pražských obchodních domů, údajně synovi tajila, kdo byl jeho otcem, píše web Aha!.

Poprvé se o něm rozhodla rozhovořit až v době, kdy bylo jejímu synu Petrovi dvanáct let. „Kluci ve škole pořád mluvili o svých tátech, já nemohl, a tak jsem se mámy jednou zeptal. Moc se jí do toho ale nechtělo. Řekla mi ale nakonec pravdu, ukázala tátovy fotky, pustila jeho desky a já začal na tátu být moc pyšný. Je mi moc líto, že jsem člověka jako on nestihl poznat,“ řekl pro deník Blesk.

Bartošová se s Petrem údajně nikdy setkat nechtěla. „Asi je to dobře. Nevím, jak by to dopadlo. Je možné, že bychom se spřátelili, ale spíše je pravděpodobné, že by z toho vznikla nenávist,“ řekl Petr, který se se zpěvačkou skutečně nikdy nepotkal. „Nejspíš nebude náhoda, že táta i Iveta zahynuli pod koly jedoucího vlaku. Sice každý jiným způsobem, ale asi pro sebe v životě byli osudoví,“ dodal o její smrti.

Zdroj: Aha!, Blesk