Utajený pohřeb Josefa Pátroviče (†82). Nečekaný závěr pohřbu

Nejbližší se navždy rozloučili s legendou talentových soutěží Jozefem Pátrovičem (†82). Pohřeb proběhl v tajnosti.

Slovensko ztratilo nejoblíbenějšího účastníka talentové show. Bývalý šofér autobusu Jozef Pátrovič zemřel ve věku 82 let. Svérázného důchodce si většina pamatuje díky show Česko Slovensko má talent. Castingy navštěvoval téměř každý rok, díky čemuž se stal maskotem celé soutěže. Ta na jeho počest dokonce pojmenovala cenu – Zlatý Pátrovič.

„Dne 03.11.2023 přibližně v 18 hodin naposledy vydechl zpěvák a muž s velkým srdcem – pan Jozef Pátrovič. Zemřel na srdeční zástavu doma v Prievidzi v kruhu nejbližší rodiny,“ informoval na sociální síti manažer zpěváka Dominik Papala .

Ve středu 8. listopadu se s ním navždy rozloučila jeho rodina a nejbližší v rodné obci Lipovník. Manažer důchodce informoval, že netrpěl žádnými onemocněními. „Pár týdnů dozadu jsme spolu telefonovali a zhodnotili jsme výsledky voleb a povídali jsme si o životě. Šlo spíše o přátelský než pracovní telefonát,“ prozradil. „Byl vitální a zdravě žijící důchodce bez vážných zdravotních problémů. V jeho věku je však srdeční zástava běžná věc. Šok bylo pro nás, že to přišlo nečekaně,“ řekl Dominik a doplnil, že rodina plánuje pohřeb v tajnosti. „Musím respektovat přání rodiny a to je, že pohřeb si nepřejí medializovat,“ uzavřel manažer talentové ikony. Televize, jejíž byl důchodce neodmyslitelnou součástí, se rozhodla zaslat na poslední rozloučenou obrovský květinový věnec.