Údajný syn Karla Gotta († 80) a jeho milenky Alice. Objevil se na veřejnosti

Na konci roku 2020 vyplulo na povrch šokující tajemství, že mistr Karel Gott († 80) má údajně i syna. Více než rok po smrti slavného otce to prozradila jeho nejstarší dcera Dominika Gottová (47), psal tehdy magazín Expres. Údajný zpěvákův potomek se objevil na nedávném galavečeru předávání hudebních cen Anděl a podle nás se podobá svému legendárnímu otci.

Karel Gott měl dvě starší nemanželské dcery Dominiku a Lucii. Další dvě dcery měl později s manželkou Ivanou Gottovou (47). Starší Charlotta Ella se narodila ještě před svatbou, mladší Nelly Sofie už během manželství. Když se manželé brali, byla Ivana ve 4. měsíci těhotenství. V roce 2020 přišla nejstarší Dominika s překvapivou informací, že má i mladšího bratra. Mistrovi se tak podařilo tuto skutečnost po celou dobu úspěšně tajit. Chlapec je ještě nezletilý, to znamená, že se zřejmě narodil během manželství s Ivanou. Pár se vzal před 15 lety, v lednu 2008.

„Myslím, že veřejnost by měla vědět, že můj otec Karel Gott měl vytouženého syna. A to se ženou, která byla jeho celoživotní múzou, která se rozhodla odejít se synem žít na Kanárské ostrovy, kde jsou mimo pozornost veřejnosti,“ prozradila Dominika na konci roku 2020 pro Topky.sk. Matkou údajného jediného syna české pěvecké legendy má být Gottova bývalá láska Alice Kovácsová. Pár svůj vztah tajil neuvěřitelných 34 let. Alice v červnu 2019 a následně v roce 2020 zveřejnila na Instagramu společný snímek se svým synem.

A právě Gottův údajný syn nechyběl na nedávném předávání hudebních cen Anděl 2022. Mladík se ukázal po boku své sestry, hudebnice Rozálie Havelkové (26). Jejich maminkou je Alice Kovácsová, dlouholetá mistrova láska. Co říkáte, vidíte tam podobu se slavným otcem?

Kdo je Alice Kovácsová?

Podle Dominiky Gottové je matkou chlapce Huga Alice Kovácsová. Vystudovaná grafička se se zpěvákem seznámila už v roce 1983 a prý byla jeho láskou celých deset let. Ale i po rozchodu prý měli zvláštní vztah, který později jeho manželka Ivana vyvrátila.

Zdroj: Expres, Topky.sk