Toxikologické testy po smrti Matthewa Perryho (†54): Obrovské překvapení!

Konec všech spekulací o smrti herce Matthewa Peryho (†54)! Pro jeho pestrou alkoholovou a drogovou minulost si byli ihned všichni jisti. Tvrdili, že ve vířivce se utopil proto, že se předávkoval drogami. Co říkají zveřejněné toxikologické testy?

Život narkomanů často končí ve vaně nebo v bazénu. Podceňují své síly, předávkují se a ani nevědí, jak do vody vklouznout. Takto odešla Whitney Houston a její dcera Bobbi Kristina. A nyní vyšlo najevo, zda smrt potkala i Chandlera ze série Přátelé.

Populární herec Matthew Perry, který se proslavil především rolí sarkastického Binga ve zmíněné sérii, tragicky zemřel v sobotu 28. října. Ve věku 54 let byl nalezen ve vířivce ve svém luxusním kalifornském domě – a zatímco policie po rychlém pátrání určila příčinu jeho smrti jako zjevné utonutí, okamžitě se objevily nejrůznější konspirační teorie o tom, co se mohlo stát. .

Kanadsko-americký herec, který si zahrál i v komediích Můj soused zabiják, Tři do tanga nebo Jen blázni v spěchu, se netajil opakovaným bojem se závislostí na drogách. A ačkoliv byl podle vlastních slov v posledních měsících čistý, což potvrdili i jeho nejbližší, i tak bylo fanouškům jasné, že na jeho smrti se významně podílely drogy. První testy ale ukazují, že jeho smrt rozhodně nebyla důsledkem předávkování fentanylem nebo pervitinem!

Strážci zákona uvedli, že vyšetřovatelé provedli na herci základní, méně hloubkový test drogové toxikologie, který odhalil, že Perry v době své smrti neměl v těle žádné drogy. Ani ti, jejichž zhoubnému vlivu kdysi opakovaně podlehl. Je pravda, že se u něj doma našly léky na předpis, ale jde prý o zcela běžnou praxi. To nejdůležitější již bylo řečeno.

V současné době samozřejmě probíhají stále podrobnější toxikologické testy, aby se analyzovalo, zda se v krvi herce nenacházely nějaké další nelegální drogy, nebo zda hladiny léků na předpis, které pravidelně užíval, byly náhodně škodlivé. To vše ale pravděpodobně potrvá čtyři až šest měsíců. Teprve po shromáždění a vyhodnocení všech těchto údajů koroner určí oficiální příčinu a způsob smrti.