Tereza Černochová neumí udržet tajemství: Už není singl!

V pořadu Showtime natáčeli propagaci charitativního kalendáře pro psy, kde zpěvačce Tereze Černochové (39) vyklouzlo ze rtů malé tajemství.

V úterním pořadu Showtime divákům podezřele rozesmátá Tereza Černochová ukazovala svého pestrobarevného voříška, jenž se stal modelem pro charitativní kalendář, na kterém zpěvačka spolupracuje.

„Je to můj strašně dobrej parťák, občas ze srandy říkám, že je to můj manžel, protože jsem si ho brala v době, kdy jsem byla opuštěná a smutná. Dokonale pochopil, jakou roli má zastoupit, potřeboval se pomazlit a věděl, že já taky,“ prozradila v pořadu.

Avšak do drbání svého chlupatého společníka se asi nějak moc zabrala, protože nechtěně vyzradila tajemství o svém milostném životě. Po docela dlouhé době zažívám jedno z nejhezčích období, což je fajn zjištění. Po deseti, možná patnácti letech temna. Já se nadechuju a těším se, nemám v sobě skepsi. Chystám desku a jsem zamilovaná, což je hezké.“

Na otázku, zda identitu svého nového objevu veřejně prozradí, však zamilovaná Černochová reagovala rezolutně. „Samozřejmě že ne. To jsou věci, které jsou křehké. Je hezké to říct, ale nic víc, protože člověk nikdy neví, co ho v životě potká a co bude řešit. Je dobré si to hýčkat,“ dodala.

Zdroj: televize Prima, pořad Showtime