Tenistka Dominika Cibulková prozradila, že pohlaví svého dítěte již znají!

Přidat na Seznam.cz

O víkendu se v Bratislavě v obchodním centru Nivy konala módní přehlídka Fashion LIVE. Na akci se objevilo mnoho známých tváří a nechyběla ani slovenská tenistka Dominika Cibulková(33), která se poprvé objevila od oznámení těhotenství.


Pro televizi markiza udělala rozhovor, ve kterém řekla, že její těhotenství probíhá skvěle. „Cítím se fantasticky, jsem jedna z těch šťastných žen, které mají těhotenství se super průběhem. Cítím se velmi dobře. Ty tři měsíce byly takové trochu těžší, ale jsem v úplně dobré formě,” řekla Dominika Cibulková.

Druhé dítě bylo plánované a prvorozený syn Jakub se už začíná pomalu ztotožňovat s myšlenkou, že bude mít brzy nového sourozence.

Pohlaví svého dítěte již znají a neplánují ho tajit! Aktuálně však tuto tajnou informaci sdílí jen s rodinou a blízkými přáteli, ale až přijde správný čas, oznámí to veřejnosti.

Dominika také promluvila o soutěži Let’s dance a o narozeninové oslavě své kamarádky Dary Rolins. Na rozhovor se můžete podívat na tomto videu, připraveném rovněž kanálem markiza.
Jaké pohlaví si myslíte, že miminko bude mít, kluk nebo hočička? Napište nám to do komentářů!