Těhotná Olga Lounová se stala hvězdou playboye: Nafotila lechtivé snímky, kterými chce prolomit tabu o ošklivosti těhotných žen

Olga Lounová před nedávnou dobou světu oznámila radostnou novinku. Se svým dlouholetým přítelem čekají první miminko. Pohlaví děťátka si chvíli nechávala pro sebe a prozradit ho se rozhodla velkolepě. Na jejím posledním koncertu před mateřskou dovolenou v závěru fanouškům pomocí barevných konfet řekla, že pod srdcem nosí holčičku. I když momentálně zpěvačka nekoncertuje, v těhotenství se rozhodně nenudí. Kromě focení do rodinného alba se rozhodla nafotit i titulní obrázky pro časopis Playboy.

Oblíbená zpěvačka a textařka Olga Lounová se těší na příchod svého prvního potomka. A aby si čas zkrátila, věnuje se všem možným aktivitám. Od skládání textů a výletů až po focení. A focení tentokrát nebylo ledajaké.

V pokročilém stádiu těhotenství se rozhodla nafotit pikantní snímky do časopisu Playboy a je rozhodně na co se těšit (na fotografie se podívejte ZDE).

„Jsem hrdá na to, že jsem první ženou v České republice, která v těhotenství pózuje pro Playboy. Pro ženu je to nádherné období a jsem ráda, že se o ten krásný dar mohu podělit se čtenáři,“ uvedla pyšná nastávající maminka pro Blesk, která si tak připíše velké prvenství v nafocených fotografiích v těhotenství v pánském časopisu.

Zpěvačka se tímto krokem rozhodla ukázat všem, že žena v očekávání není nudná a nepřitažlivá. Olga dokazuje, že její křivky jsou svůdné za všech okolností a chce, aby se ani ostatní maminky nebály dát svou krásu najevo.

Fanouškům na sociální síti se její nápad velmi líbil a ocenili ho spoustou pozitivních komentářů s emotikony srdíček. Čím nás ještě Olga během svého těhotenství překvapí, je nyní ve hvězdách. Každopádně je vidět, že jí těhotenství neskutečně sluší a ze zpěvačky září spousta radosti a pozitivní energie.

Zdroje: Blesk, Instagram