Taylor Swift je opět single. Šest let vztahu nevedlo před oltář

Zpěvačka Taylor Swift (33) a herec Joe Alwyn (32) se po šesti letech vztahu rozešli. Pře oltář se tak nedostali. Zpěvačka ani herec zatím rozchod nijak nekomentovali. Fanoušci nyní spekulují, že zpěvačka během svého turné již několikrát naznačila, že vztah s hercem Joem Alwynem skončil.


Pár se rozešel před několika týdny. Rozchod podle proběhl v dobrém a celebrity plánují zůstat přáteli, uvedl neznámý zdroj pro CNN.

Fanoušci nyní spekulují a zpětně rozebírají zpěvaččina vystoupení z doby, kdy se pár zhruba rozešel. Jak uvedl Buzzfeednews, na vystoupení z 31. března v americkém Texasu zpěvačka změnila playlist písní. Místo zamilované písně Invisible String, kterou zpěvačka měla věnovat Joeovi, zazněla píseň The One, která vypraví o bývalé lásce. Může jít o pouhou náhodu, ale je také dost možné, že zpěvačka svým fanouškům chtěla naznačit, že se vztahem s Joem je konec.

Již několikrát v minulosti se o páru šířily zvěsti, že se dvojice zasnoubila. Nikdy k tomu však nedošlo. I toto může stát za rozchodem hvězdného páru. Jde ale pouze o spekulace. Nejspíš si budeme muset počkat na komentář samotného bývalého páru. Pouze oni dva totiž vědí, co za rozchodem opravdu stálo.

Zdroje: cnn.com, Buzzfeednews.com, Instagram