Taťjana Medvecká vyděsila své kolegy a zkolabovala přímo na place: Musela pro ni přijet sanitka!

Herectví není taková zábava, jak se zdá. Své o tom ví oblíbená herečka Taťjana Medvecká, která při natáčení s legendárním Otakarem Vávrou zažila pěkná muka. Přiznala, že i když se snažila bolest vydržet a překonat se, nezvládla to a zkolabovala. Následně ji přímo z natáčení odvezla sanitka do nemocnice a diagnóza byla nekompromisní.

Herečka Taťjana Medvecká se proslavila především rolí vedoucí pracovnice konzumu na Srní v oblíbeném seriálu Policie Modrava. Ne vždy měla takové pohodové role, jako byla ta její v kriminálce. Když si ji na natáčení vybral režisér velkofilmu Osvobození Prahy, ještě netušila, co ji čeká. „Hrála jsem vězeňkyni prchající z transportu v Terezíně,“ vzpomínala herečka na těžké chvíle pro deník Aha.

Navíc dostala pokyny, že musí běžet jako o život a nezastavovat se. „Seskočila jsem tedy z vozu, úpornou rychlostí jsem utíkala a vzápětí mě jeden esesák zastřelil. Jenže jsem si neuvědomila, že bych měla šetřit síly, protože u filmu se vše kvůli kamerám i zvuku dlouho zkouší. Večer jsem byla úplně vyřízená,“ popsala situaci Taťjana. Jenže celá tato dřina přišla vniveč, protože filmový materiál utopili v laboratoři a vše se muselo točit znovu. Myslela si, že si odpočine a půjde to dobře, ale stal se pravý opak.

„Doplazila jsem se na plac, kde mi dokonce pan režisér Vávra chtěl zařídit obstřik, protože jsem kvůli přetrvávající svalové únavě téměř nemohla sejít ze schodů. Začali jsme točit, jenomže člověk míní a Pán Bůh mění. Vystartovala jsem a najednou mnou projel pocit, jako kdyby se mi do obou stehen zatnuly sekerky, a šla jsem k zemi. Normálně jsem se tam složila a už se nezvedla. V nemocnici mi řekli, že mám natržené oba stehenní svaly a musím dodržovat absolutní klid,“ ukončila vyprávění této hororové scény, při které vyděsila všechny zúčastněné, jak uvádí portál Krajské listy.

Zdroje: Aha, Krajské listy