Syn Petra Sepéšiho (†25) o Ivetě Bartošové (†48): Dokázal by se s ní setkat?

Téma Iveta Bartošová se médiích v posledních dnech objevuje téměř stejně tak často jako za zpěvaččina života. Teď to ale souvisí s výročím její smrti a blížící se premiérou dokumentu o Ivetině životě na portálu Voyo. Tentokrát vyplulo na povrch, že Ivetina láska, zpěvák Petr Sepéši má syna, kterého však nikdy nepoznal, píše deník Aha.

Když byla Iveta spojována s Petrem, říkalo se o nich, že je mezi nimi láska jako trám. Dokonce i sama zpěvačka byla do Petra hluboce zamilovaná. Smůla však je, že v tom stavu byla pouze Iveta. Petr ji bral spíš jako sestru a také se tak choval. V pražském obchodním domě se seznámil s prodavačkou Marií a za několik týdnů mu oznámila, že je těhotná. Jenomže Petr se syna nedočkal. Zemřel totiž 8 měsíců před jeho narozením.

Syn Petr, který nosí příjmení po manželovi své matky, se přiznal, že do svých dvanácti let vůbec nevěděl, kdo je jeho otcem. „Kluci ve škole pořád mluvili o svých tátech, já nemohl, a tak jsem se mámy jednou zeptal. Moc se jí do toho ale nechtělo. Řekla mi ale nakonec pravdu, ukázala tátovy fotky, pustila jeho desky a já začal na tátu být moc pyšný. Je mi moc líto, že jsem člověka jako on nestihl poznat,“ svěřil se pro deník.

Tajemství však nemohlo být skrýváno navždy. A tak se o Sepéšiho synovi dozvěděla také Iveta. Byl to pro ni obrovský šok. Ve své zamilovanosti neviděla, co všichni okolo, a myslela si, že Petr je její osudová láska. Díky tomuto zklamání se s jeho synem nikdy setkat nechtěla. A co na setkání se slavnou zpěvačkou říká syn Petr, kdyby měl příležitost?

Petr mladší sám přiznal, že Iveta by si nejradši přála, aby se vůbec nenarodil, a tak je toho názoru, že je dobře, že se nikdy nepotkali. „Nevím, jak by to dopadlo. Je možné, že bychom se spřátelili, ale spíše je pravděpodobné, že by z toho vznikla nenávist,“ uvedl pro web Prima Ženy. Co ale naopak vnímá jako osud, je tragická smrt svého otce i oblíbené zpěvačky. Oba dva totiž zemřeli 29. den v měsíci. Petr zemřel v červenci a Iveta v dubnu a oba dva skončili v kolejišti. „Nejspíš nebude náhoda, že táta i Iveta zahynuli pod koly jedoucího vlaku. Sice každý jiným způsobem, ale asi pro sebe v životě byli osudoví,“ přiznal Petr. Ten hlavní rozdíl ve smrti obou úspěšných zpěváků je ten, že Iveta spáchala sebevraždu, zatímco Sepéši se snažil projet autem skrze zavřené závory. Možná, že až teď to některým z vás dává smysl, proč si Iveta vlastně vybrala zrovna tento způsob svého odchodu.

Zdroje: ahaonline.cz, zeny.iprima.cz