StarDance 2023: zatančí Krajčo, Chýlková i cukrář Maršálek

Česká televize dnes oznámila seznam soutěžících i datum prvního kola taneční soutěže StarDance. Po roční pauze se znovu můžeme těšit na hvězdné a rozmanité obsazení. Na parketu zazáří například manželé Adamczykovi, pekař a cukrář Josef Maršálek i slavní čeští herci a hudebníci.


První kolo letošního StarDance se bude konat v říjnu a soutěž potrvá až do prosince. Moderovat budou tradičně Marek Eben a Tereza Kostková. Dvojice, ve kterých budou soutěžící tančit zatím nejsou určené. V poslední řadě soutěže, v roce 2021, vyhrál herec Jan Cina a tanečnice Adriana Mašková.

Letos si zatančí například porotce ze soutěže Peče celá země, cukrář a pekař Josef Maršálek. Můžeme se těšit také na snowboardistku Evu Adamczykovou a jejího manžela, herce a komika Marka Adamczyka. Soutěžit bude i olympijský medailonista, kajakář a vodní slalomář Vavřinec Hradilek. Na parketu se předvede i moderátorka Iva Kubelková a herec David Prachař. Nejmladší soutěžící bude letos herečka a zpěvačka Darija Pavlovičová (21), která ztvárnila například princeznu v pohádce O léčivé vodě. Zástupci z hudební branže jsou letos frontman kapely Kryštof, Richard Krajčo a vítězka Česko Slovenské SuperStar, zpěvačka Tereza Mašková.

Složení soutěžících je tento rok opravdu pestré, takže se rozhodně máme na co těšit.

Zdroje: Facebook, Instagram, Novinky.cz