Šokující slova expartnerky Matthewa Perryho (†54): Neutopil se! Je v tom něco jiného

Minulý měsíc obletěla svět velmi smutná zpráva. Ve věku 54 let zemřel americký herec Matthew Perry, kterého si diváci oblíbili v kultovním seriálu Přátelé jako sarkastického Chandlera. Hvězda se měla utopit u sebe doma ve vířivce. Jeho smrt je však stále v procesu vyšetřování.

Bývalá přítelkyně Perryho Kayti Blake Edwards (47) tvořila s hercem pár v roce 2006. Později od roku 2011 pracovala jako jeho asistentka, což znamená, že mu i po rozchodu zůstávala poblíž. Ona však má jasno a podle svých slov ví, co vedlo ke smrti její bývalé lásky!

Umělce našli mrtvého v jeho domě v Los Angeles. Utopit se měl ve své vířivce, ale v souvislosti s příčinou úmrtí stále koluje několik spekulací, což k jeho utopení vlastně vedlo. I když počáteční toxikologické zprávy zjistily, že v jeho organismu nebyl žádný pervitin ani fentanyl, přesná příčina smrti zůstává záhadou.

Než se provádějí podrobnější testy, Kayti Edwards pro The Sun promluvila, že má vlastní verzi. Je totiž známo, že v domě Perryho v Los Angeles byly nalezeny různé léky na předpis, včetně léků na depresi, úzkost a CHOPN, což je běžné plicní onemocnění způsobující dýchací potíže, nešlo však o žádné drogy v tom pravém slova smyslu. Podle expřítelkyně zesnulého herce to ale neznamená, že právě ty nezpůsobily jeho nečekaný odchod.

Bývalá modelka tvrdí, že zjevná nepřítomnost jakýchkoli opioidních léků proti bolesti, jako je například Vicodin, neznamená, že v ten den žádné neužil. To, že mohl usnout ve vířivce od vyčerpání například po pickleballu, kterému se před smrtí aktivně věnoval, se jí nezamlouvá. „Nevěřím tomu, nedává to smysl. Znala jsem Matthewa a vím, že by se jen tak neutopil,“ říká.

„Řekli, že na místě činu nebyly žádné léky proti bolesti na předpis, ale to mě vůbec nepřekvapuje, protože on by tam ty léky nenechal jen tak ležet. Byl paranoidní, raději je vzal všechny, aby nebyly důkazy. Teprve potom by šel pro další, kdyby se na to cítil ,“ vysvětluje Kayti hercovo chování. Modelka Athenna Crosby (25), se kterou Perry jen den před smrtí večeřel, nicméně řekla, že herec byl „stoprocentně střízlivý“ a „extrémně pozitivní“.