Saša Rašilov je pyšný otec: Josefína ho udělala dědečkem, Antonie jde v jeho stopách

Dcery herce Saši Rašilova, které má z manželství s Vandou Hybnerovou, už dávno vyrostly z dětských botiček. Josefína (28) a Antonie (24) jeho podobu nezapřou a rozhodně zdědily nejeden talent po něm. Rašilov je na ně právem pyšný, Josefína ho dokonce udělala dědečkem.

Slavný herec se s Vandou Hybnerovou rozvedl v roce 2013. Ačkoliv jim dvacetileté manželství nevyšlo, stále je spojovaly jejich dvě šikovné dcery. Starší Josefína se však s rozpadem rodiny nemohla smířit a podle Aha! údajně trpěla depresemi. V té době ji čekaly státnicové zkoušky, proto měla starostí až nad hlavu.

Moje máma mi po obhájení bakalářky řekla: ‚Tak gratuluju, už jsme ani nečekali, že to doděláš.‘ A popravdě? Já taky ne. Moje studium se rozbředlo, roztálo a postupně vypařovalo spolu s více či méně komplikovaným životem, jaký vedu,“ začala Josefína. „Rozvod rodičů, ztráta domova, deprese,“ svěřila se Josefína v rozhovoru s Aha!.

Těžké období však překonala a nyní se těší z role maminky. Než však zabředla do rodinného života, prožila si poměrně divoké období. Když se jí jednou nelíbila honba fotografů, ukázala jim prostředník, ba co víc, přímo před zraky své matky, napsal tehdy Blesk. Mladší Antonie je jejím pravým opakem, a dokonce se zhlédla v rodičích a vydala se rovněž cestou herectví. Po boku slavné maminky si zahrála v představení Očistec.

Saša Rašilov si momentálně užívá dvojí roli – dědečka, ale opakovaně i otce. Nyní totiž žije s Lídou Rašilovovou, se kterou má také dvě holčičky, Marii a Emílii.

Zdroj: Aha!, Blesk