Roman Šebrle fotil pro Playboy: Kdo je žhavá blondýna po jeho boku?

Sportovec Roman Šebrle, který nyní působí jako moderátor, kývl na exkluzivní nabídku. Svlékl se pro prestižní časopis Playboy a po jeho boku se objevila krásná blondýnka. Je to vůbec poprvé, co se na obálce objevil muž i žena společně. Kdo je polonahá sexy kráska?

Krásné ženy se po boku Romana Šebrleho střídají jako na běžícím pásu. A nejen na televizních obrazovkách. Zatímco jeho kolegyně Eva Perkausová odešla plnit mateřské povinnosti, její místo obsadí Soňa Porupková. „Nabídku zaskočit za Evu v Hlavních zprávách jsem přijala s obrovskou pokorou a budu se ze všech sil snažit nezklamat důvěru, kterou do mne vedení televize vložilo,“ uvedla moderátorka pro Super.cz.

Šebrle se však odvázal a s jinou kráskou skončil polonahý v posteli. Objeví se totiž v prosincovém vydání pánského časopisu Playboy. Spolu s ním se svlékla majitelka značky spodního prádla Provoque, Kristýna Černá. „Z nabídky jsem byla mile překvapena. S Playboy magazínem spolupracuji na foceních již rok, ale v roli modelky je to pro mě premiéra,“ svěřila se Kristýna pro eXtra.cz. „Zároveň jsem byla polichocena i volbou partnera pro focení, pózovat s legendou českého sportu a současnou hvězdou televizního zpravodajství je sen každé ženy.“

I pro Šebrleho to bylo skvělá nabídka, která se neodmítá. „Když jsem se dozvěděl, že mám možnost pózovat na titulní straně prestižního magazínu, jako je Playboy, byl jsem nadšen. Není zcela běžné, že muž pózuje na titulní straně Playboye, takže jsem nabídku s radostí přijal,“ přiznal Šebrle.

Pohledný bývalý sportovec má však doma nádhernou přítelkyni Lenku, kterou rozhodně za jinou měnit nehodlá. Poprvé ji vyvedl na premiéru filmu Jan Žižka a bylo patrné, že oba září štěstím.

Zdroje: eXtra.cz, Super.cz, Instagram