Richard Krajčo je vyučený elektrikář, Josef Maršálek poslouchá Lucku Bílou. Zde jsou zajímavosti o letošních hvězdách StarDance

Jejich největší úspěchy, nejoblíbenější písničky, domácí mazlíčci či oblíbené jídlo. StarDance představuje deset celebrit, které se letos zúčastní soutěže.

Richard Krajčo, zpěvák a lídr kapely Kryštof, o sobě prozradil hned několik zajímavostí. Jeho domácí mazlíčci jsou trochu nevšední, zpěvák doma chová jedenáct želv. Dále o sobě prozradil, že se před kariérou hudebníka vyučil elektrikářem. Hudebník se narodil ve znamení blížence a jeho nejoblíběnějším jídlem je zeleninové rizoto. Jeho nejoblíbenější písnička je Chemicals od rappera Post Malona.

David Prachař je ve zvěrokruhu Kozoroh. Také o sobě prozradil, že miluje tradiční českou kuchyni, jeho nejoblíbenější jídlo je vepřo knedlo zelo. Kromě filmového a divadelního herectví se věnuje také hudbě. Hraje na saxofon, klavír i housle a jeho nejoblíbenější písnička je Na Šumavě je dolina.

Nejmladší soutěžící Darija Pavlovičová je ve znamení Štír. Zahrála si například princeznu Hanku v pohádce O zlaté vodě, či Julii ve Zločinech Velké Prahy. Její nejoblíbenější jídlo jsou hovězí tagliatele.

Tereza Mašková je vítězka SuperStar roku 2018. Její oblíbené jídlo jsou špagety a ve znamení je Beran.

Ivana Chýlková má prý nejraději ticho. Jako divadelní a filmová herečka je držitelkou několika Českých lvů. Její znamení jsou Váhy

Cukrář a pekař Josef Maršálek pekl například pro Britskou královnu. Rád si poslechne písně Lucie Bílé. Jeho nejoblíbenější je hit Mám ráda život. Nejoblíbenější jídlo je vídeňský řízek. Ve znamení je Beran.

Eva Adamczyková je snowboardcrossařka a olympijská vítězka. Je ve zvěrokruhu Býk. Její oblíbené jídlo je vietnamské Bún Cha. Jako malá měla morčátko jménem Ferda.

Marek Adamczyk je herec a komik. Ztvárnil například jednu z hlavních rolí ve filmu Lidice. Má pejska Arthura a jeho oblíbená pochoutka je vepřový pláte s rýží. Rád si poslechne Karla Gotta, například písničku Mám styl Čendy.

Moderátorka Iva Kubelková miluje mlsání sladkostí. Její oblíběná píseň je od Stinga – Fragile. Vystudovala vysokou školu a v roce 1996 se stala první ViceMiss.

Sportovec Vavřinec Hradilek si zahrál hlavní roli Josefa ve filmu Tenkrát v ráji. Jeho nejoblíbenější píseň je On the road again od Willieho Nelsona.

Letošní soutěžící nás určitě nudit nebudou a máme se na co těšit.

Zdroje: Facebook, Instagram, osobnosti.cz