Princezna ze mlejna po 28 letech: Pár vrásek přibylo, ale jinak se krásná Eliška vůbec nezměnila!

Pohádka Princezna ze mlejna patří mezi nejúspěšnější pohádky režiséra Zdeňka Trošky. Jedná se o známou filmovou klasiku, na kterou se diváci rádi dívají i po letech a ani letošní Vánoce nebyly výjimkou. A přestože od natáčení uplynulo dlouhých 28 let, na krásné Elišce byste to ani nepoznali. Na tváři přibylo pár vrásek, ale jinak se vůbec nezměnila!


Krásnou Elišku si v pohádce Pricezna ze mlejna zahrála herečka Andrea Černá, tehdy mladá a nezkušená, šestnáctiletá studentka konzervatoře. Režisér Zdeněk Troška si ji našel přímo ve škole a okamžitě ji obsadil.

Během natáčení této oblíbené pohádky musela herečka po celou dobu nosit paruku. Režisér si totiž představoval princeznu s rozpuštěnými, blond kudrnatými vlasy. Andrea měla vlasy rovné a hnědé. Od natáčení letos uplynulo 28 let a Andrea Černá se herectví věnuje dodnes.

Devatenáct let pracovala v divadle J. K. Tyla v Plzni. Následně získala angažmá ve Vinohradském divadle. Kromě divadla můžeme herečku vidět i v několika českých seriálech, ráda zpívá a píše básně. A i ve svých 44 letech vypadá stále stejně dobře, jako když hrála milou, dobrosrdečnou a obětavou Elišku, dceru mlynáře.

,,Byla to krásná doba, lidé mě stále poznávají,“ přiznává herečka, která si své soukromí pečlivě střeží. Jediné, co prozradila, je, že vždy toužila po velké rodině, což se jí však nesplnilo. ,,Střežím si své soukromí, ale nebudu moci porodit pět dětí, jak jsem si přála,“ prozradila v rozhovoru pro Jen ženy. Andrea dále dodala, že si ve svém životě nemůže na nic stěžovat, a je šťastná za to, co má.

Posuďte se sami, jak dnes pohádková Eliška vypadá!

Zdroje: Jen ženy, Instagram, Redakce