Poslední videozáznam před smrtí: Legendární herec Luděk Munzar (†85) po sobě nezanechal jen zlomená srdce

Luděk Munzar za svého života bezpochyby patřil mezi velké kapacity a pro český showbyznys bylo velkou ztrátou, když ve věku pětaosmdesáti let zemřel. Ve svém životě se bohužel potýkal se zákeřnou chorobou a dne 26. ledna 2019 svůj boj nadobro prohrál.

Luděk Munzar byl nejen herec, ale i dlouholetý členy činohry Národního Divadla v Praze. Patřil mezi nejvýznamnější herce vůbec, a to zcela oprávněně. Za celý svůj život byl obsazen do mnoha filmových rolí. Munzar si zahrál například v jedné z nejoblíbenějších českých pohádek od režiséra Hynka Bočana – S čerty nejsou žerty.

Dle informací webu Sedmička se dcera Luďka Munzara po jeho smrti rozpovídala o jeho posledních chvílích. Jelikož se rodina rozhodla nechat slavného herce odejít z pohodlí vlastního domova, museli se u jeho lůžka po dobu čtyřiadvaceti hodin střídat. Uvedla také, že její otec musel být denně pět hodin připojený na kapačkách.

Legendární herec po sobě nezanechal jen několik zlomených srdcí, ale i řadu mediálních produktů, jako jsou fotografie, filmy nebo videozáznamy. A vůbec poslední video, které bylo natočeno jen pár dní před Munzarovou smrtí, uveřejnil deník Blesk na svém webu. Na videozáznam se můžete podívat zde.

Zdroj: Sedmička, Blesk, Redakce