Petra Janů leží v bolestech a nedokáže vstát z postele: Fanoušci o ni mají velké obavy!

V pražské Lucerně, kterou naplnila až po strop, oslavila své 70. narozeniny a také 50 let na hudební scéně. A potom Petra Janů doslova odpadla! Včerejší koncert v Mariánských lázních musela zrušit. Podle dostupných informací ji do postele uložila vážná viróza, někteří spekulují o tom, zda nebojuje s covidem!

Její energii a šarm by jí mohli závidět i o několik let mladší příznivci. I ve svém krásném kulaté věku je plná energie a když vstoupí na pódium, celé její vystoupení se promění v pořádný mejdan.

V nedávném rozhovoru pro Blesk se zpěvačka svěřila, že je povahově skromná, a tak se rozhodla nedělat ze svých kulatin velké drama. Bude je slavit měsíc dopředu se svými fanoušky. „Tam, kde vládne genius loci a kde to zbožňuju. Pro mě je opravdu nejvíc, když těch 70 a 50 oslavím koncertem s mým milovaným publikem. Vždyť bez něho bych nebyla nic. Zazpíváme si všichni společně moje největší hity a víc ke štěstí nepotřebuju,“ zakončila tehdejší rozhovor.

Po velkolepém koncertu strach o zdraví

Den po velkolepém koncertu v Lucerně si jela odpočinout na svou milovanou chalupu, kterou má poblíž romantické Třeboně. „Za týden startuju v Mariánkách narozeninové turné a mám před sebou asi deset koncertů, tak chci být patřičně odpočatá a k tomu potřebuju přírodu a vzduch,“ řekla tehdy deníku Aha! zpěvačka Petra Janů.

To jí ale ani ve zlém snu nenapadlo, že místo odpočinku a času stráveného v přírodě bude zápasit s horečkami, kašlem a bolestí krku a celého těla. „Kde jsem to chytla, opravdu nechápu. Je mi ale vážně mizerně, zazpívat jedinou písničku nepřipadá v úvahu,“ zesmutněla v rozhovoru pro deník Aha!  Petra Janů. Nyní je závislá na prášcích a nedokáže vylézt z postele.

„No vážně mě to štve a mrzí. Omlouvám se fanouškům,“ vzkázala legendární zpěvačka s tím, že koncert v Mariánkách přeložila na 4. listopadu. „Nedokážu si představit, že tohle by se mi stalo před Lucernou. To bych snad nepřežila,“ napsala vystrašeným fanouškům na svém Instagramu.

Zdroje: Aha!, Blesk Instagram