Pavlovčinová sebrala manžela Vilmě Cibulkové, nyní randí s ex Hanychové, Adamem Raiterem

Před lety se mladistvým půvabem Radky Pavlovčinové nechal zlákat Miroslav Etzler. Mladou milenkou byl okouzlen natolik, že se rozvedl s tehdejší manželkou Vilmou Cibulkovou. Románek však neměl dlouhé trvání. Nyní je nejnovějším Radčiným objevem expřítel Agáty Hanychové, truhlář Adam Raiter. Ten se rozplývá, jako by našel životní lásku!


Bývalý soutěžící Survivoru si oddechl, když jejich vztah konečně vyšel najevo. „Nikdy bych nevěřil, jak může být těžký nemoci přiznat, že máš někoho rád, protože nevíš, jak to dopadne. Nejsem žádný věštec, abych věděl, co bude, ale co vím, je, že tohle „mít rád“ se dostalo do místa, kde už nejde dál říkat, že nikdo takový není,“ napsal na Instagram Raiter, který se tak přiznal k tomu, že je zamilovaný.

Raiter je především znám jako ex přítel Agáty Hanychové. Ačkoliv jejich vztah dlouho netrval, prý dodnes zůstali přáteli. Nyní se však zdá, že je Adam zamilovaný jako nikdy předtím. O tom se mohlo Agátě nechat zdát.

„Tady je zářící, milující, hodná, vášnivá, zábavná, chytrá, talentovaná, paličatá. Ta, co má v životě jasný cíl, a hlavně ta, co je teď jen moje a já jen její,“ 

rozplýval se Raiter nad novou přítelkyní.

Dvojice vypadá opravdu zaláskovaně, snad jim tedy bující city vydrží co nejdéle. Jejich minulé vztahy neměly zrovna dlouhého trvání. Pavlovčinová rozvedla Etzlera s Cibulkovou a nakonec mu po chvilce stejně pláchla. Raiter s Hanychovou rovněž vydržel pouze pár měsíců. Třeba je nyní jejich svazek pevnější.

Zdroje: Autorský text, Instagram