Patricie Pagáčová představí nový pořad: Natáčela s Davidem Gránským i Markem Němcem

Herečka Patricie Pagáčová v posledních letech předvádí, že není jen skvělá herečka, ale také se umí zhostit jiných pracovních projektů. Předvedla se jako porotkyně v pěvecké soutěži SuperStar či jako moderátorka různých akcí.

V posledních dnech zásobuje Patricie svůj instagramový profil snímky, na nichž vypadá spíše jako sexy bohyně než jako maminka v teplácích. Fanouškům bylo jasné, že se jedná o přípravy na nový projekt, Pagáčová však pochopitelně musí prozatím mlčet. To jí však nebrání v tom, aby sdílela momentky ze zákulisí.

„Natáčení našeho projektu se pomalu blíží ke konci. Ještě chvilinku vám nemůžu prozradit, o co jde… ale můžu vám říct, že se to bude týkat zvířátek,“ lákala tajemně u příspěvku na Instagramu s tím, že pořad by se měl v televizi objevit již brzy. Pagáčová je známá milovnice psů, proto je její účast v pořadu zaměřeném na zvířátka pochopitelná.

O pár dní později nasdílela zase video, na němž odtajnila své kolegy. Společně s Davidem Gránským a Markem Němcem předváděli vtipné tanečky. V popisku pak nakousla, o jakou show se bude jednat. “Od 4.2. se na vás těšíme v nové show Šampioni,“ napsala. Je tak tedy možné, že by se mohla jednat o soutěžní pořad domácích mazlíčků.

Zdroj: Instagram