Patricia Janečková (23), která zpívala i s Gottem (†80), Promluvila o léčbě rakoviny prsu!

Operní zpěvačka Patricia Janečková, která ve svých dvanácti letech zvítězila v pěvecké soutěži talentů Talentmanie a poté zpívala i s Karlem Gottem (†80), promluvila o léčbě zhoubného nádoru prsu, který jí před nedávnem diagnostikovali lékaři, píše Blesk.

Zpěvačka původem ze Slovenska v současné době žije v Ostravě a o své nemoci informovala fanoušky prostřednictvím sociálních sítí začátkem února. „Drazí přátelé, tento rok měl být plný krásných koncertů a divadelních představení. Všechno je jinak. Před pár dny jsem od lékařů zjistila, že mě čeká velký boj,“ napsala tehdy na svůj Facebook s tím, že se jedná o zhoubný nádor prsu.

Nyní na MDŽ popřála všem ženám snímkem z nemocničního lůžka. „Dnes je Mezinárodní den žen. Oslavím to trochu jinak… buďme silné dívky! Byla jsem na malé operaci, díky které bude aplikace chemo pohodlnější a moje žíly už nebudou trpět,“ napsala ke snímku anglicky.

Ještě ji prý čeká operace. Po absolvování celé chemoterapie ještě bude muset podstoupit mastektomii. Diagnóza přerušila její koncertní šňůru a skvěle našlápnutou kariéru, která začala už v roce 2010. Její první desku dokonce křtil Karel Gott a následně ji doprovodil na turné. Patricia také účinkuje v muzikálu.

Zdroj: Blesk, Instagram