ONEMANSHOW: The Movie v kinech už dnes. Mezitím si bizární ShopaholicAdel stěžuje na Kazmu

Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek uvádí do českých kin svůj přísně utajovaný projekt, unikátní film ONEMANSHOW: The Movie. Předpremiéra proběhla 15.08.2023 a premiéra filmu je dnes v českých kinech.

Na očekávanou předpremiéru dorazilo mnoho známých osobností, mezi nimiž nechyběli například Karlos Vémola, Kordula Stropnická, influencerka Dominique Alagia, Pavel Novotný, Dominika Masarošová, Miroslav Donutil a další. Na očekávanou předpremiéru ovšem nebyla pozvaná bizarní influencerka Shopaholicadel.

„Jako promiň Kazmo, ale tohle jsi trošičku přepísknul. Měl by si se stydět.“ tvrdí Pulcová

Adéla Pulcová, která se považuje za českou celebritu se cítí dotčena, že nebyla pozvaná na předpremiéru očekávaného Kazmova filmu. Své rozhořčení dala jasně znát na sociálních sítích Tik Tok.

@sk_cz_twitch

Adelka nemužu na film od kazmy 😥myslíte že to jenom hraje ? #cz #youtube #shopaholicadel #love #jankulas #shopina

♬ původní zvuk – Twitch✅

Kontroverzní youtuberka neustále překvapuje

Adéla Pulcová na svých sociálních sítích často šokuje své fanoušky. Nejen svým vystupováním, ale také vztahem ke svému partnerovi a postojem k její rodině. Youtuberka byla několikrát obviněna svými fanoušky, že se nestará o svého pejska a bylo podáno několik oznámení. Přesto, že youtuberka vzbuzuje v jejich sledujících převážně negativní emoce, její sledovanost neklesá a Adéla si nemůže stěžovat na nedostatek lidí, kteří její tvorbu podporují.

Reakce Kamila Bartoška se zřejmě nedočká, ale o reakce od fanoušků jistě nebude mít nouzi. I přes snahu reakčních kanálů a nepříznivců Adély totiž její popularita neklesá.

Stěžovala si již dříve

Shopaholicadel si již dříve stěžovala, že Kazma použil do svého traileru na film, její fotku bez jejího svolení a zároveň tvrdila, že je možná výtvorem Kazmy. Adéla Pulcová si protiřečí velmi často. Každopádně český divák se již brzy dozví, jak to celé s Pulcovou a filmem od Kazmy je. Možné je totiž, že Adéla ve filmu vůbec nebude figurovat.

Zdroj: Tik Tok, cool.iprima.cz