Novopečená maminka Olga Lounová si udělala nevšední vzpomínku: Z její placenty vznikl obraz!

Zpěvačka Olga Lounová se konečně ve svých jednačtyřiceti letech dočkala prvního potomka. Roli maminky si nadmíru užívá a společně s partnerem, hokejistou Janem Kreglem, jsou dcerkou úplně unešeni. Aby si na porod uchovala vzpomínku, nechala si Lounová vyrobit opravdu netradiční obraz. Figuruje na něm její placenta!

O narození dcerky Arianne informovala záhy po porodu na svém Instagramu. „Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě, a to z tvých maličkých úst. Vítej Arianne. Vítej do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny,“ rozněžnila se krásná zpěvačka. „Nemohla jsem se dočkat, až tě budu držet v náručí, a přesto mi došla slova, když se tak stalo. Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou. Ty moje holčičko milovaná, udělala jsi mě maminkou a já si jen přeju, ať jsi ta nejšťastnější bytost ve Vesmíru.“

Na porod samotný si chtěla zachovat nějakou pěknou věcnou vzpomínku, proto si nechala vyrobit opravdu unikátní dárek. Kreativním způsobem využila placentu a nechala udělat její obtisk. Vznikl tak netradiční obraz, který si pověsí doma na zeď. Za uměleckým dílem stojí porodní asistentka Natálie Sedlická. Lounová o tom informovala na svých storíčkách.

Placenta je v poslední době hojně využívána, jelikož mnozí věří, že má opravdu zázračné účinky. Maminky si z ní často nechávají udělat pokrm nebo ji využívají jinými způsoby. Lounová naštěstí zvolila mnohem jednodušší a nekonzumní řešení.

Zdroj: Instagram, autorský text