Nové detaily o smrti Matthewa Perryho (†54). Byly za tím drogy?

Nové dokumenty odhalují, kdy známý herec ze seriálu Přátelé Matthew Perry zemřel, stejně jako to, kdo byl „informátor“. Zdroje se navíc domnívají, že vědí, kdo ten tragický den volal na tísňovou linku.

Jak informuje The Sun, úmrtní list Matthewa Perryho odhaluje nové podrobnosti o smrti oblíbeného herce, který se proslavil zejména díky roli Chandlera v milovaném seriálu Přátelé. Matthew zemřel 28. října ve svém domě v Los Angeles. Dožil se 54 let.

Jako informátor je v úmrtním listu uveden Matthewův nevlastní otec, významný novinář z Dateline Keith Morrison. Dokument také potvrzuje, že úřady zaznamenaly čas jeho úmrtí v 16:17. Zdroje se domnívají, že Matthewův 25letý asistent Kenny Iwamase našel hercovo tělo a zavolal na tísňovou linku.

Úmrtní list prozradil, že Matthew byl pohřben v parku Forest Lawn v Los Angeles. Jeho rodina a přátelé včetně hereckých kolegů z Přátel se s ním naposledy rozloučili 3. listopadu.

Navzdory všem těmto podrobnostem Matthewova oficiální příčina smrti stále není určena. Přestože záchranáři šli na záchranu do vody a na místě ho našli mrtvého, podrobnosti stále vyhodnocují a vyšetřují úřady. Původně úřady informovaly, že na místě činu nebyly nalezeny žádné drogy. Nedávná toxikologická zpráva potvrdila, že Matthew nezemřel na předávkování metamfetaminem nebo fentanylem.