Na nehody má smůlu! Josefa Rycháře, vdovce po Bartošové (†48) smetlo auto

Málem to dopadlo špatně! Josef Rychtář (65), vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové, se v úterý ráno ocitl v závažné dopravní nehodě, která ohrozila rovnou tři automobily. V jednom z vozidel byla dokonce čtyřletá dívenka…

Doposud klidná Černokostelecká ulice v Praze 10 se stala místem, kde došlo k vážné dopravní nehodě. Josef Rychtář (65), vdovec po zpěvačce Ivě Bartošové (†48), byl zde nevinným účastníkem tragické události. K nehodě došlo, když tranzitní vozidlo, které pravděpodobně nebylo dostatečně pozorné, narazilo do vozidla Toyota, které řídila žena a v němž byla i malá holčička.

Josef Rychtář, stále otřesený popsat průběh nehody Blesku: ,,Řidič tranzitu se snažil situaci vyhnout a narazil do levého nárazníku Toyoty, který se následně odrazil do mého vozu.“ Naštěstí dechová zkouška prokázala, že žádný z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu. Avšak jedna osoba, maminka malé holčičky, utrpěla lehčí zranění a musela být převezena do nemocnice kvůli zranění páteře.

Náraz byl tak silný, že Rychtářův vůz Passat byl téměř zdemolován na levé straně. Josef Rychtář nyní řeší škody s likvidátorem, ale vypadá to, že jeho auto bude prohlášeno za totální ztrátu.

Nehoda připomíná traumatický zážitek Josefa Rychtáře z roku 2013, kdy se vrátil z koncertu s Ivetou Bartošovou a na kluzké vozovce nedaleko Valašského Meziříčí ztratil kontrolu nad vozidlem. Incident způsobil vážná zranění třem pasažérům, včetně zpěvačky Ivety Bartošové, která měla naražená žebra. Jak uvedl Expres, Rychtář byl později odsouzen k podmíněnému trestu a zákazu řízení motorových vozidel na jeden rok. Snad už si tedy svou smůlu vybral…

Zdroj: Blesk, Expres