Mladičká Millie Bobby Brown (19) oznámila zásnuby. Bere si syna Bon Joviho

Hvězda populárního seriálu Stranger Things na svém Instagramu oznámila zásnuby. Se svým přítelem Jakem Bongiovim (20) tvoří pár dva a půl roku a přesto, že jsou oba velmi mladí, rozhodli se pro svatbu.

Millie Bobby Brown se proslavila díky ztvárnění postavy Eleven v úspěšném sci-fi seriálu Stranger Things, který produkoval Netflix. Seriál je o skupině dětí z amerického města, ve kterém se začnou dít záhadné události a parta mladých lidí po nich začnou pátrat. Seriál má zatím čtyři série a v roce 2024 by měla vyjít poslední, pátá, série.

V prvním díle bylo hlavním hrdinům pouze okolo třinácti let. Není proto divu, že fanoušci vidí Millie i ostatní herce pořád jako děti i přes to, že už jsou dospělí. Millie je ze skupiny herců nejslavnější. Na Instagramu jí sleduje přes 60 milionů fanoušků.

Millie nyní na svůj Instagram přidala černobílou fotku, kde je na pláži v náručí svého vyvoleného Jakea Bongioviho. Na ruce jí září veliký prsten. Její snoubenec, syn slavného zpěváka Bon Joviho, se sám zabývá herectvím.

,,Miluji tě už tři roky, ale chci tě milovat i všechny následující, zlato.“ uvedla herečka. Pár na fotce září štěstím. Komentáře pod příspěvkem jsou plné gratulací, i když se samozřejmě objeví i tací, podle kterých je pár na svatbu příliš mladý a argumentují, že se znají teprve krátkou dobu. Je to ale samozřejmě jen jejich rozhodnutí a jak vztah dopadne, ukáže pouze čas.

zdroj: dailymail.co.uk, Instagram, cnn.com