Marek Prchal alias vztahový poradce: Mimo ostré kritiky se mu dostalo i milých slov

Ačkoli se Marek Prchal na sociálních sítích dočkal převážně ostré kritiky poté, co oznámil, že v hnutí ANO nadobro končí, našel se zde i jeden člověk, který Prchalovi věnoval pár milých slov. Předseda pražského hnutí ANO, Ondřej Prokop, vděčí marketingovému odborníkovi za štěstí, které ho potkalo.

Marek Prchal na svém Twitteru napsal příspěvek, který zněl následovně: „Tak teď,“ čímž potvrdil svůj definitivní odchod z hnutí ANO. Mnozí využili této příležitosti a do bývalého marketingového odborníka pracujícího pro Andreje Babiše si naposledy rýpnuli.

„Ať už ve zbytku života uděláš cokoliv, tak budeš navždy zapsán jako spolupachatel a jeden z hlavních viníků rozdělení naší společnosti a úpadku politické kultury. Slušný člověk si před tebou vždycky tak maximálně odplivne. Snad ti to stálo za to,“ napsal rozhořčeně jeden z uživatelů a mnoho dalších se přidalo a komentáře v podobném duchu přibývají.

Ačkoli je těžké mezi nenávistnými výroky najít i něco pozitivního, nám se to podařilo. Ondřej Prokop, vyjádřil Markovi Prchalovi svou neskonalou vděčnost. „Díky za úžasných 15 let a za to, ze jsem díky tobě poznal moji úžasnou ženu,“ napsal. „To ti nikdy nezapomenu. Ať se daří!“ popřál Prchalovi štěstí do budoucna.

Podle informací webu Expres.cz se dvojice seznámila poté, co Ondřej Prokop hledal do svého týmu tiskovou mluvčí a Marek Prchal mu poskytl životopis Anny Kočicové, k němuž připojil i vtipnou poznámku. Předseda hnutí ANO přiznal, že se mu Anna líbila hned na první pohled, ale trvalo mu dlouhé dva roky, než se odvážil udělat první krok. To se mu nakonec vyplatilo a dvojice je spolu dodnes.

Zdroj: Twitter, Expres